четвер, 28 серпня 2014 р.

Ось і моє перше повідомлення в цьому блозі

Ось і моє перше повідомлення в цьому блозі. Ну що ж, почнемо з початку =)

Звати мене Руслана, проживаю в чудовому українському місті Луцьк. Маю люблячого та турботливого чоловіка та красуню донечку. Донечку звати Христина через кілька днів їй виповниться 3 рочки.

Як уже казала,  я творча особистість, постійно щось творю (якась тавтологія виходить ).

У 2013 році пошила свою першу іграшку Тільда. Це був рожевий зайчик (по класичній тільдовській викрійці), зшитий повністю вручну та подарований донечці. Вона назвала його Сплюх =) Потім був ангел тільда. Після чого мені здалось, що шити на машинці буде значно легше, швидше та акуратніше. Спочатку я думала купити швейну машинку у спеціальному магазині, але після довгих пошуків я виявила, що в Луцьку є аж ОДИН спеціалізований магазин, в якому звичайно можуть надати консультацію, та допомогти з вибором, АЛЕ ціна на швейні машини там була приблизно на 50-70% вища ніж в інтернет магазині. Отже, після недовгих пошуків швейна машина була придбана в звичайному інтернет магазині. З того часу я почала шити іграшки на машинці.

Крім пошиття іграшок інколи присвячую час вишивці. Не скажу, що це заняття мені подобається так само як іграшки, але коли бачиш результат, то розумієш, що недаремно сиділа цілу купу вечорів над вишивкою.

Щодо останнього мого захоплення - то це фотографія. Поки-що у мене не дуже добре виходить, але мені подобається процес і не завжди подобається результат.

 І на останок кілька фото.
Герасименко Руслана

Герасименко Руслана

Фотографувались на День Незалежності 24/08/2014. 

Доречі на фото в Христинки сорочечка вишита бісером, вишивала звичайно я =) Сама себе похвалю. Віночки теж зроблені мною.

Далі буде ...Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...