вівторок, 7 жовтня 2014 р.

Текстильні ляльки: інтер'єрі та ігрові. В чому різниця?

Сьогодні розповім вам про різницю між інтер'єрними та ігровими  ляльками (ігровими іграшками =).  Часто майстри в описі до своїх виробів використовують слова такі характеристики як інтер'єрні та ігрові. Думаю, що різниця між цими видами не завжди зрозуміла, тим хто вперше стикається з такими іграшками.

Почнемо з інтер'єрних іграшок. Ці іграшки несуть в собі кілька основних функцій. Найголовніша з них -це звичайно декор та прикраса для вашого інтер'єру. Найбільшої популярності ці іграшки набули після того, як  в кінці 90-х років 20 століття відомий норвезький майстер Тоні Фінангер створила своїх відомих Тільд. Хто, ще не знає Тільд, знайомтесь.

Тоні не тільки сама почала створювати іграшки, а й видавати книжки з викрійками. Завдяки цим книжкам, кількість тільд збільшувалась в геометричній прогресії і вони ставали все популярнішими. Тоні створює не лише ангелів, а й багато звірят: починаючи від зайців і до слонів.Такою іграшкою можна прикрасити свою оселю, офіс, магазин, кафе чи ресторан, тощо.

Також часто такі іграшку бувають тематичними.

 Наприклад, новорічні, пасхальні, на хелоувін.
Також тільди бувають функціональними. Найвідомішими такими є банні ангели (використовуються як тримачі для ватних дисків та паличок).


Такі іграшки не рекомендується давати маленьким дітям, оскільки вони містять багато декору, дрібних деталей, які діти можуть пошкодити, відірвати, зіпсувати тощо.

Усі інтер'єрні  іграшки стануть прекрасним подарунком. Якщо ви йдете в гості і принесете вашим друзям таку іграшку, що прикрасить їх дім, я думаю, що вони будуть щиро здивовані та дуже задоволені таким подарунком.

Далі перейдемо до ігрових іграшок ляльок. Якщо  інтер'єрні  іграшки не рекомендується давати дітям, то ігрові якраз призначені саме для дітей. Такі текстильні іграшки приємні на дотик, не мають дрібних деталей, їх одяг або його частину у більшості випадків можна знімати. Найчастіше такі іграшки використовують для рольових ігор (Доньки-матері), їх переодягають, вкладають спати тощо. Для себе я ще виділяю один різновид іграшок : весільні іграшки. Їх особливість в тому, що їх стараються зробити схожими на наречених. Такі іграшки стануть незабутнім подарунком. Після весілля вони займають почесне місце в оселі молодят і ще довго нагадують їм про найщасливіший день їхнього життя.


туц
Робота Дубянскої Ірини
Трапляється, що іграшка підпадає одразу під дві категорії, але від цього вона стає тільки кращою.

Ось така невелика класифікація текстильних іграшок у нас сьогодні вийшла.

А які іграшки подобаються вам? Чи хотіли б ви отримати таку іграшку в подарунок або придбати для когось із своїх рідних або друзів?

P. S. Всі фото взяті з інтернету, тому, якщо хтось побачить свої фото, або знає автора - пишіть мені на скриньку, я обов'язково дам посилання на автора.


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...