субота, 1 листопада 2014 р.

Пейзажна алея в Києві

В Києві є дуже багато гарних і цікавих місць, які слід відвідати туристам. Багато з них добре відомі, але є й менш відомі, проте не менш цікаві місця.

Саме про таке місце мій сьогоднішній пост - це Пейзажна алея. Знаходиться вона за адресою вул. Володимирська 2 або вул. Велика Житомирська 34, це недалеко від Андріївського узвозу. Також сюди можна дістатись пішки йдучи від Софіївської площі в бік Львівської площі.

Заходячи на пейзажну алею ти ніби потрапляєш в світ дитинства і казок. Ось на гойдалці присіли чарівні лебідь і жаба...


Чудернацькі пташки допомагають тренуватись спортсменам-початківцям
Можна присісти відпочити на чудернацькі лавки (тут їх багато)
А можна навіть прилягти

Дітям тут дуже подобається, бо є багато незвичних "майданчиків, качель та гірок". Ось таких наприклад:

На Пейзажну алею ми приїхали близько 18 години, а осінню дуже швидко темніє. Тому поки ми дійшли до кінця алеї на вулиці стало вже майже зовсім темно. Але багато цікавого можна побачити і в темноті =) аби було бажання.

 Ще додам фото з інтернету . Це величезне панно у вигляді гігантського кота, всі бажаючі можуть залізти до котика в рот і сфотографуватись.


Підсумовуючи усе побачине, можна зробити висновок, що Пейзажна алея варта того, аби туди завітати. Особливо цікаво тут буде діткам. Як на мене, то найкраще тут прогулюватись в теплу пору року. Але якщо ви захоче приїхати сюди осінню або зимою, то краще планувати свою поїздку на першу половину дня, щоб потім не блукати в темряві, так як це робили ми =)))
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...