пʼятниця, 23 січня 2015 р.

Купуйте українське або підтримуємо наших виробників

На фоні останніх подій в нашій країні особливо актуальною стає підтримка національних виробників, бо тим самими ми хоч якось сприяємо підняттю економіки (це звичайно дуже гучно сказано, але все ж якась доля правди в цьому є), допомагаємо своїм співвітчизникам. Останнім часом якість українських товарів стає кращою, ніж скажімо 5 років назад.
Ото ж покажу сьогодні сайт (можливо хтось його вже знає), де зібрано дуже великий перелік українських виробників http://madeinua.org/
В каталозі є багато категорій починаючи від шкарпеток і закінчуючи меблями та побутовою хімією.
Покажу на яких виробників- продавців звернула увагу саме я. Чесно кажучи, ще нічого з вказаного нижче переліку не купляла, але не виключено, що найближчим часом щось придбаю.1) Магазин дерев'яних іграшок http://igrushka-drug.com.ua/ . Для чого купувати китайський непотріб, якщо у нас є хороші і якісні іграшки. Такий конструктор зараз на сайті продається за 150 грн.
2. Натуральна елітна українська косметика http://www.irenbukur.com/ . Чула дуже хороші відгуки, але сама ще не пробувала. Кажуть, що в них дуже хороші лікувальні шампуні. Фітоконцентрат для волосся 250 мл коштує 160 грн (якщо є картка на знижку).

3. Зараз всі дуже дбають про екологію та своє здоров'я, тому актуальною на сьогодні є безфосфатна побутова хімія. Як виявилось такі засоби виробляють і в Україні.
"Elgato – український виробник побутової хімії. Орієнтуючись на світовий досвід, виробник не використовує фосфатів, сульфатів та інших потенційно небезпечних речовин." ( джерело ), а ось і їх сайт : http://elgato.kiev.ua/ . Для прикладу концентрований миючий засіб для посуду 1л коштує 89 грн. Треба буде колись спробувати
Безпечний концентрований засіб для ефективного миття посуду. Найкращий вибір для тих, хто піклується про своє здоров’я та здоров’я своєї родини

4. І ще один виробник екологічної побутової хімії  royalpowder.com.ua(також представлені пральні порошки та миючі засоби). Для прикладу такий пральний порошок 1кг коштує на сайті 72 грн
5. А ще у нас роблять дуже якісний посуд з керамічним покриттям. Ось тут представлені сковорідки з керамічним покриттям фірми БІОЛ. "ТОВ «БІОЛ» – виробнича компанія, що випускає литу алюмінієву посуд з антипригарним і керамічним покриттям, а також чавунний посуд. Орієнтуючись на потреби ринку, підприємство постійно розширює асортиментний ряд.
Чула про них дуже хороші відгуки." - джерело.
Сковорідка з керамічним покриттям з серії Графіт д28 см коштує 201 грн. 

6. До теми посуду ще додам 2-ох виробників чавунного (по-простому чугунки) посуду. Думаю, що ті хто користувався чавунними сковорідками добре знають усі їх переваги перед модними зараз тефалями з антипригарним покриттям, яке є досить недовговічним. Виробник Берлінка  пропонує сковорідка діаметром 28 см за 185 грн. 
Та це не єдиний український виробник, який пропонує досить широкий асортимент чавунного посуду. Ось що читаємо у каталозі : "Харківська компанія «Будинок чавунного посуду» пропонує великий вибір посуду з чавуну місцевого виробництва. Підприємство виготовляє товар в області, реалізовує по всій Україні. Компанія та її товари сертифіковані і відповідають всім виробничим і споживчим нормам якості та безпеки."  На їхньому сайті ми знайшли аналогічну сковорідку, правда ця зі зємною ручкою і ціна її 320 грн.

Про виробників одягу  писати не хочеться, бо те з чим стикалось або поганої якості, або ціна неадекватна. Можливо я ще просто не стикнулась з хорошими виробниками.

 На сьогодні в мене все. Якщо хтось знає інших українських виробників з гарною якістю продукції та адекватною ціною,  то прошу писати в коментарях.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...