понеділок, 2 лютого 2015 р.

Цікаві блоги січня / Interesting Blogs of January

Повертаюсь до публікації списку цікавих блогів, які нещодавно відкрила для себе.
В грудні якось не було часу (багато роботи), можливо тому і не знаходилось нічого, щоб могло особливо зацікавити чи привернути увагу.

Сьогоднішній список почну з двох дуже позитивних майстрів. Чому позитивних? Тому що останнім часом все важче знайти творчих і доброзичливих людей, які не шкодуючи свого часу безкоштовно розкажуть якісь фішки чи секрети, які не будуть всіх довкола звинувачувати в плагіаті або нити, що все погано і ніхто не цінить їхні вироби.
Отож почну представляти в такому порядку, як я познайомилась з цими людьми, а точніше буде сказати з їх блогами.
1. Блог Євгенії Колісніченко ( я вже розповідала про її блог тут ). Ось посилання на її блог http://g-kolisni4enko.blogspot.de/2014/05/1.html . Свій блог Женя веде ще з 2012 року. Як я вже казала вище, це дуже позитивна і доброзичлива людина,  а її роботи просто шедевральні.
Крім чудових ведмедів тедді, на сторінках блогу Євгенії також можна знайти і викрійки, і багато корисних статей (особливо корисними для мене стали її статті про Етсі) , де вона описує свій досвід "роботи хендмейдером".


2. Далі мова піде про блог Анастасії Заливан з Одеси, знаходиться він ось тут : http://www.arteternity.blogspot.de/ Так приємно читати блоги українських майстрів, аж душа радіє =) . Анастасія створює чудові прикраси. А особливо популярними на зарубіжних сайтах та блогах стали її заколки у вигляді ріг. Ось такі:

Так само як і у Євгенії, в блозі Анастасії можна знайти не лише її роботи, але й багато корисних статей (і про Етсі в тому числі). Одним словом заходьте і читайте самі.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...